December 1, 2016

Contact

Voor al uw vragen over het TALIS onderzoek kan u terecht op ons algemeen e-mail adres: info@talis2018.be

Of u kan onderstaande medewerkers contacteren:

Dr. Filip Van Droogenbroeck (National Project Manager)

filip

Vrije Universiteit Brussel
Vakgroep Sociologie – TOR
Pleinlaan 5 1050 Brussel
Tel.: 02/614 81 43
Gsm: 0474/48.13.84
Filip.Van.Droogenbroeck@vub.be

Prof. dr. Bram Spruyt (Promotor-woordvoerder)

bram

Bram.Spruyt@vub.be

Hélène Lemblé (verantwoordelijke eerste graad secundair onderwijs)

Helene

Tel.: 02/614 81 45
Helene.Lemble@vub.be

Balder Bongaerts (verantwoordelijke lager onderwijs)

Balder

Tel.: 02/614 81 40
Balder.Bongaerts@vub.be

Dr. Jessy Siongers (Promotor)

jessy

Jessy.Siongers@vub.be

Prof. dr. Dimokritos Kavadias (Promotor)

dimo

Dimokritos.Kavadias@vub.be